Nasza firma, działająca pod nazwą LUX-MARK istnieje już od 11 lat. Do dnia dzisiejszego główną działalnością firmy jest niezmiennie świadczenie prac porządkowych. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi kontrahenci jesteśmy jedną z większych firm porządkowych w Polsce.

Celem niniejszej oferty jest poinformowanie Państwa o naszej działalności oraz zachęcenie do współpracy w zakresie wykonywanych przez nas usług. Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana JAKOŚĆ.

Stąd, szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku. Niniejszym zapraszam do zapoznania się z prezentowanymi informacjami, które z pewnością utwierdzą PAŃSTWA w przekonaniu o naszej wiarygodności i solidności.

W przypadku zainteresowania naszą prezentacją, niezwłocznie zostanie przedstawiona kalkulacja cenowa uwzględniająca charakter oraz specyfikę Państwa obiektu.

Szanowni Państwo!

Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca, a niniejsza oferta będzie początkiem przyszłej współpracy.